Hakkımızda

SOLARKUN DIS TICARET, 2011 yılında kurulmuş olup ithalat ve ihracat alanında faaliyet göstermektedir. Başta otomotiv sektörü olmak üzere bina, tekne ve turizm sektörlerinde de güneş kontrol cam filmleri, güvenlik cam filmleri, dekoratif cam filmleri, uygulama aparatları, folyo, kaplama malzemeleri üzerine sektörün öncü ithalat ve ihracat firmasıdır.

SOLARKUN DIS TICARET, iş güvenliği yasaları ve günümüz şartları gereği Güvenlik Cam Filmi satış ve uygulama hizmeti sağlamaktadır.

Otomotiv cam filmleri; aracınızın görsel bir aksesuarı olmak ile birlikte sizin ve sevdiklerinizin güneşin zararlı etkilerinden korunmasına, kaza veya hırsızlık anında filmin özelliğine göre camınızın parçalanmasını engelleyerek bütünlüğünü korumasına yardımcı olur. Araç içinin güneş ışınları sebebiyle aşırı ısınmasını engelleyen cam filmleri aynı zamanda klimanızın daha rahat ve az çalışmasını sağlayarak size yakıt ekonomisi de sunar.

Bina cam filmleri; ev, ofis ve aktif üretim alanlarında ısıl konfor sağlayarak güneşin zararlı UV ışınlarından sizi koruduğu gibi yine güneş ışınlarından dolayı eşyalarınızın renklerinde oluşabilecek zararlarda sizi koruyarak ekonomi sağlar. Aynı zamanda sağlıklı ısıl konfor sayesinde ısınma ve soğutma ekipmanları daha az çalışarak bütçenize katkı sağlar.