Polivinil(TPH)

winplus paint protection

 

 

 

TPH ARAÇ BOYA KORUMA FİLMİ

Otomobil Boya Koruma Filmi(PPF) otomobilinizle günlük seyir halindeyken oluşabilecek kazalara karşı tam anlamıyla dikkat etmek zordur. Aracınızda oluşabilecek ufak tipteki kazalarda araç boyasında oluşabilen çizikler ister istemez aracınızda değer kaybına neden olur. Aracınızın boyasının bu tipteki kazalara karşı korunabilmesi için uzun ömürlü Winplus TPH boya koruma filmini tercih edebilirsiniz.

Boya Koruma Filminin Sunduğu Avantajlar

– Günlük ufak tipte hasara karşı koruma sağlar. Filmin kendiliğinden düzelen yüzeyi, otomobilin boya performansını ve kullanım ömrünü arttırır.
– Sıyrık ve çiziklere karşı koruma sağlar. Zaman içinde otomobilinizin orijinal boya yüzeyi ufak tipte hasarlar nedeniyle orijinalliğini yitirir. Bu koruyucu özellik sayesinde aracınızın boyası uzun yıllar boyu yeni gibi görünür.
– Boyalı yüzey ile kusursuz uyum sağlar. Fabrika çıkışlı araçlar ve sonradan özel yapım boyası düzeltilen araçlarda boya koruma filmi uygulandıktan sonra mükemmel bir uyum sağlar. Aracın uygulandığı zeminin çıplak gözle fark edilmesi çok zordur.
– Lekelere karşı direnç sağlar. Kir, yağ, katran, kuş pisliği, çeşitli böcekler, kuyu suyu, kimyasallar sebebiyle oluşabilecek solma ve lekelere karşı kusursuz koruma sağlar. Aracınızın orijinal boyasının rengini uzun süre korur.

Özellikler:
• Polivinil Folyo
• Kalınlık 150 mikron
• Özellikle araçların dış etkenlerden oluşabilecek darbelere ve aşınmalara karşı minimize eder.
• 5 yıl garantilidir

Ürün Ölçü Özellikleri
• 152 cm x 15 metre
• 23 metrekare

solarkun_poliuretan01

 

 

 

 

 

solarkun_poliuretan02