HER ZAMAN GÜVENLİ
VE GARANTİLİ ÜRÜNLER

SOLARKUN, araç, tekne, bina ve mimari cam filmleri, koruma filmi ürünleri ve ekipmanlarında Türkiye’nin önde gelen ithalatçı firmalarından biridir. Sektöründe liderlik sorumluluğu ile, güçlü stoklarımızla 2011 yılından günümüze satış ve hizmetlerini sunmaktadır. SOLARKUN sektöründeki öncülüğünü sürdürmek ve bu konularda konumunu daha iyi yerlere taşıyabilmek adına 2020 senesinde Dünya’nın endüstri lideri olan XPEL markasının tek yetkili satıcısıdır.

2011 yılında Garware Polyester ile başlayan iş ortaklığı sayesinde Dünya’nın en kaliteli araç, bina cam filmi ithalatına başlayarak Türkiye pazarına satışına başladı. SOLARKUN kuruluşundan bu yana aralıksız bir şekilde büyüme sürecine hep devam ettirerek yeni markalar ve sistemlere ağırlığını verdi. SOLARKUN cam filmi ithalatını geliştirerek araç boya koruma filmleri alanında başta Amerika olmak üzere Kore,Çin ve belli başlı uzak doğu ülkeleri ile iletişim haline geçerek Winplus markalı ürününü istediği kalite ve müşteri ihtiyacına yönelik geliştirerek boya koruma ithalatını gerçekleştirdi ve satışına devam etmektedir.

Boya koruma filmleri ve endüstri alanın lider konumda olan Amerikan markası XPEL’in 2020 yılında Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiştir. Üst segment otomobillerin ve teknelerin tartışmasız Dünya’da en çok tercih ettiği XPEL ürünlerini Türkiye’ye ithal ederek bayilerine satışını ve son tüketiciye uygulama hizmetleri sunulmaktadır.

SOLARKUN İstanbul Çekmeköy’de yaklaşık 1.000 metrekare alanda depolama ve uygulama montaj hizmetleri tüketicilerine sunmaktadır.